Agile Office – pomysł na biura elastyczne, czyli mobilne ścianki

Potrzeby biznesowe i oczekiwania klientów oraz pracowników wzrastają. Aranżacje wnętrz wychodząc naprzeciw nowym wymaganiom i preferencją – zmieniają swoje trendy. Jednym z nich jest nowa jakość przestrzeni biurowej, czyli Agile Office. To biura elastyczne dedykowane dynamicznym pracownikom. Przestrzeń biurowa w stylu Agile i np. mobilne ścianki działowe oznacza szybki sposób na dostosowanie wnętrza do panujących oraz zmieniających się warunków.

 

Nurt Agile Office - na czym polega?

Filozofia Agile powstała w kontrodpowiedzi do tradycyjnej metody zarządzania, czyli modelu kaskadowego. Agile to nurt, który zakłada, że pracownicy są zwinni, samodzielni, kompetentni i doskonale wiedzą, w jaki sposób efektywnie wykonywać pracę. W porównaniu do modelu kaskadowego, w którym etapy są wymuszone, a realizacja zadań przebiega zgodnie ze ścisłym planem i harmonogramem – filozofia Agile pozwala na większą elastyczność oraz swobodę działania. Nurt skupia się na otwartości i gotowości do zmian również w przestrzeni biurowej. Styl pracy w takim wydaniu opiera się o transparentność, różnorodność, swobodę, nieustanne zmiany dostosowane do bieżących potrzeb.

Agile Office to przede wszystkim biura elastyczne. W myśl nowoczesnej koncepcji to one mają być szansą na udoskonalanie produktów i usług, a także na rozwój firmy. Biuro elastyczne to gwarancja szybkich działań, zwinności oraz dużej mobilności załogi!

biura elastyczne, agile office, mobilne ścianki

Mobilne ścianki pomogą stworzyć biura elastyczne

Agile Office charakteryzują udogodnienia łatwe w dostosowaniu do aktualnych warunków. Pomóc w ukształtowaniu przestrzeni mają elastyczne rozwiązania. Nie tylko nowoczesne i funkcjonalne meble, ale również mobilne ścianki. To za ich pomocą możliwe jest tworzenie nieograniczonych i kreatywnych aranżacji biurowych.

Biura elastyczne to przede wszystkim przestrzenie wielofunkcyjne. Mobilne ścianki działowe pozwalają uzyskać pełne dowolności zarządzania wnętrzem. Ścianki to sposób na szybki i prosty podział pomieszczenia, czyli zgodny z filozofią Agile. Innowacyjna metoda kreowania przestrzeni za pomocą ścianek to strzał w dziesiątkę, jeśli marzymy o biurze dostosowanym do aktualnych potrzeb pracowników, klientów, zarządu.

Sprawdź również inne artykuły, które mogą Cię zainspirować:

 

 

Przestrzeń dostosowana do potrzeb pracowników i warunków

Biura elastyczne, w których możliwa jest praca zgodna z filozofią Agile, wychodzą naprzeciw różnym stylom pracy i preferencjom pracowników. To przestrzeń, która nie tylko daje możliwość pracy, ale również wspiera, a także ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych. Biura elastyczne – Agile Office umilają pracę, pobudzają kreatywność i poprzez nowoczesne rozwiązania umożliwiają szybsze i skuteczne działania. 

Za pomocą mobilnych ścianek w biurach elastycznych projektanci otrzymują możliwość wykreowania niesamowitej przestrzeni biurowej w 100% spełniającej oczekiwania pracowników. W ten sposób powstają miejsca w stylu Agile charakteryzujące się plastycznością i mobilnością.

Biura elastyczne typu Agile Office nierzadko łączą się z innymi trendami w aranżacji przestrzeni biurowej. Wnętrze open space, w której króluje otwarta przestrzeń i wydzielone miejsca do pracy indywidualnej, aranżacja z wykorzystaniem mebli modułowych, biura hybrydowe to tylko niektóre możliwości, w których styl wnętrza dostosowany jest do potencjału pracowników.  Tworząc elastyczne pomieszczenia, warto maksymalnie sprostać potrzebom pracujących w nich osób. Jednym z podstawowych elementów Agile Office są ergonomiczne fotele, które umożliwiają aktywne siedzenie, czyli brak problemów bólowych i poczucia dyskomfortu podczas wykonywania pracy siedzącej. W Ofercie express znajdziesz siedziska zapewniające bezpieczeństwo, a także pracę przy jednoczesnym utrzymaniu ciała w lekkim ruchu.

biura elastyczne, agile office, mobilne ścianki

Mobilne ścianki, czyli szybka rearanżacja miejsca pracy i spotkań

Mobilne ścianki nie tylko wydzielają przestrzeń na potrzeby chwili. Mogą także stanowić element dekoracyjny, a także z powodzeniem wyciszyć strefę do pracy. Ścianki zwiększają funkcjonalność biura i gwarantują całkowicie nowe możliwości aranżacji wnętrza. Biura bez ścianek działowych? To nadal szansa na mobilne rozwiązania i zwiększenie elastyczności miejsca pracy.

Podsumowanie: Zaaranżuj przestrzeń biurową z naszymi specjalistami

Agile Office to kolejny pomysł na biura elastyczne! Wykorzystanie mobilnych mebli i ścianek pozwala wykreować idealną przestrzeń dla świadomych – zwinnych pracowników. W swoich projektach aranżacji przestrzeni biurowych przemycamy: nowoczesność, nieszablonowość i elastyczne rozwiązania, z którymi praca to czysta przyjemność. Zaufaj specjalistom, a zaaranżujemy dla Ciebie przyjazną i pełną możliwości przestrzeń.