Hoker biurowy – nowoczesne podejście do aranżacji

Hoker to nowoczesny mebel na wysokich nóżkach jest gwarancją oryginalnej aranżacji, nadaje wnętrzu styl, a coraz częściej odnajduje swoje idealne miejsce w kuchniach oraz salonach. Czy istnieje hoker biurowy? Oczywiście, że tak! To rewolucyjny dodatek dla każdej firmy ceniącej unikalne wnętrze.

W jakich pomieszczeniach można umieścić hoker biurowy?

Wysokie siedziska zajmują niewiele miejsca i nadają wnętrzu luźniejszy charakter. Większość modeli posiada regulowaną wysokość oraz ergonomiczny kształt, zapewniając nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo pracy. Hoker biurowy można wykorzystać w każdym biurze przy wyższym stole. Propozycja doskonale sprawdzi się zarówno w recepcji, w pokoju socjalnym, jak i w przestrzeni, gdzie możliwe jest wykonywanie pracy w pozycji stojącej.

Niecodzienny taboret sprzyja: szybkiej kawie, spotkaniu online, błyskawicznej naradzie zespołu i chwili wytchnienia dla kręgosłupa. Hoker biurowy ustawiony w pobliżu roślin lub okna to szansa na fantastyczny odpoczynek podczas przerwy w wykonywaniu zajęć. Mebel perfekcyjnie sprawdzi się w każdej przestrzeni biurowej – umożliwiając krótszą, ale wydajniejszą pracę i chwilę wytchnienia. 

fit out biura

Hoker biurowy - nowoczesny czy tradycyjny?

Hoker biurowy, tak jak każdy inny element aranżacji wnętrza, powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Zakup odpowiedniego modelu taboretu zależy od roli, jaką mebel będzie pełnił w biurze i od miejsca ustawienia w przestrzeni. Na rynku dostępne są różnorodne hokery biurowe, spełniające odmienne preferencje i wymagania kupujących.

Wysokie stołki różnią się między sobą kształtem, kolorami i wysokością. Istnieją nie tylko tradycyjne modele, ale również propozycje wyposażone w podłokietniki i rozbudowane oparcia. Różnorodne kształty i obicia hokerów biurowych z powodzeniem można idealnie dopasować do aranżacji wnętrza całego biura. Tradycyjne modele to najczęściej propozycje z metalowymi, chromowanymi nóżkami i tkaninowym obiciem. Nowoczesne wnętrza preferują hokery z dodatkiem skóry naturalnej lub sztucznej oraz z elementami drewna i designerskimi kształtami, a także nieszablonową kolorystyką.

Sprawdź również artykuł: Hot desking – gorące biurka

 

Czy hoker sprawdzi się w przestrzeni przeznaczonej do pracy?

Poszukując siedziska przeznaczonego do pracy, z pewnością w pierwszej kolejności pomyślimy o komfortowym i ergonomicznym fotelu biurowym.  Okazuje się jednak, że hoker biurowy z powodzeniem można wykorzystać w każdym biurze podczas wykonywania czynności zawodowych. Hoker należy dostosować do potrzeb wnętrza i pracowników. Istotne są odpowiedzi na pytania:

  • jak często mebel będzie wykorzystywany?
  • czy ma służyć do wielogodzinnej pracy?
  • czy może stanowić siedzisko dla pracownika wykonującego stojącą aktywność?

Hoker sprawdzi się idealnie w wielu miejscach przeznaczonych do pracy, jeśli zostanie odpowiednio dobrany do wykonywanych czynności. Modele z regulowaną wysokością, siedziska na nóżkach lub kółkach, ergonomiczne hokery biurowe – odciążające kręgosłup, a nawet propozycje z podnóżkiem – niezwykle wygodne… wybór jest ogromny! Odpowiednia decyzja zakupowa to gwarancja miejsca, sprzyjającego efektywnej pracy.

hoker biurowy

W jakich biurach można wprowadzić hoker?

Hoker biurowy to element wnętrza, który może nie tylko stanowić wygodne siedzisko, ale również dodatek dekoracyjny. Idealnie komponuje się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym biurze. Różnorodne modele umożliwiają dobór perfekcyjnie dopasowanego mebla do każdej aranżacji wnętrza. Efektowne hokery prezentują się niebanalnie i nadają przestrzeni nowoczesny, ale również swobodny styl.

Na hokery w biurze najczęściej decydują się firmy ceniące designerskie rozwiązania. To propozycja odmieniająca nudną przestrzeń pracy w funkcjonalny i nowoczesny projekt. Wysokie siedzisko idealnie pasuje do kreatywnych wnętrz, w których zawsze dużo się dzieje! Wykorzystanie hokerów to zdecydowanie nowoczesne podejście do aranżacji i idealne rozwiązanie dla firm preferujących jednocześnie efektywną pracę oraz pozytywną atmosferę.

Stilia pomoże Ci zaaranżować przestrzeń biurową

Starannie zaaranżowana przestrzeń biurowa to wiele zalet nie tylko dla właściciela firmy, ale również pracowników. Niebanalne połączenia np. hoker biurowy i miejsce pracy, praktyczne i ponadczasowe propozycje, projekty dostosowane do potrzeb pracowników oraz możliwości przestrzeni – kreują wnętrza, w których osiągane są najlepsze wyniki.

Marzysz o funkcjonalnej i pięknej przestrzeni biurowej, w której wszystko ma swoje odpowiednie miejsce i przeznaczenie? Wspólnie ze specjalistami Stilia od kreowania biur zyskasz przestrzeń będącą jednocześnie najdoskonalszą wizytówką firmy, a także miejscem, w którym zespół czuje się dobrze. Szalone pomysły? Nowoczesne koncepcje? Kreatywne, a jednocześnie użyteczne wnętrza? Stilia pomaga realizować marzenia związane z idealnym biurem! Doświadczenie i pasja sprawiają, że przestrzeń biurowa realizowana z naszą firmą ułatwia wykonywanie codziennej pracy w optymalnych warunkach.