o nas

O nas

Stilia – kreuje efektowne wnętrza do efektywnej pracy

Nasi specjaliści zapewniają kompleksową obsługę, która rozpoczyna się od rozmowy. Podczas konsultacji dążymy do tego, by jak najlepiej zrozumieć Twoje oczekiwania. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie oraz profesjonalne doradztwo. 

Jeżeli chcesz wprowadzić do swojej przestrzeni biurowej konkretne rozwiązanie, pomożemy Ci ocenić, czy jest ono odpowiednie dla Twojej firmy. Poznajemy DNA firmy, co pozwala nam określić, jakich efektów oczekujesz. Stworzymy dla Ciebie wnętrze, które wpłynie pozytywnie na jakość pracy, pozwoli zagwarantować pracownikom komfort, a także będzie Twoją doskonałą wizytówką.

Poznaj nas bliżej

Stilia to firma, której celem jest mądre projektowanie. Mamy mocne fundamenty i duże doświadczenie. Nasi eksperci realizowali projekty dla wymagających klientów w specjalistycznych przestrzeniach. 

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów biznesowych, jak i biur projektowych oraz architektów. Wspieramy ich na etapie przygotowania aranżacji i zaproponowania wyposażenia, które dostarczamy, a następnie montujemy. Ty tworzysz projekt, a my go realizujemy. Znamy się na tym!

Stilia – misja i wartości

Naszą misją jest aranżowanie przestrzeni biurowych na bazie koncepcji odzwierciedlających
nie tylko oczekiwania klienta, ale również procesy zachodzące w firmie.

Naszą najważniejszą wartością jest satysfakcja z pracy w wyposażonych przez nas przestrzeniach.

Ponadczasowość to wartość, którą wnosimy do tworzonych aranżacji ze względu na potrzeby klientów biznesowych. Każda zmiana niesie ze sobą konieczność zaaklimatyzowania się na nowo. Przeprowadzamy procesy, starając się w jak najmniejszym stopniu ingerować w ciągłość pracy zespołu.

Kompleksowa usługa – jedna firma, pakiet usług, aranżacja, doradztwo, wyposażenie. Efekty naszej pracy możesz zobaczyć za pomocą okularów VR – jeszcze przed realizacją aranżacji.

Terminowość i profesjonalizm – u podstaw naszej firmy leży wiedza ekspertów, którzy zajmowali się przestrzeniami specjalistycznymi. Wiemy, że przestrzeganie terminów to
zaleta profesjonalistów.

o nas